Close

21.12.2016

Závod o Vánočního kapra – rybolovná technika

Rybolovná technika Písek

Dne 20.12.2016 se ve velké tělocvičně ZŠ Tomáše Šobra, uskutečnil závod o Vánočního kapra v Rybolovné technice. Závodníci soutěžili v zátěži na přesnost a zátěži na cíl, v pěti kategoriích – Junioři, Žákyně, Žáci, Začátečníci a nováčci druhého ročníku z DDM. Hlavní cenou pro vítěze jednotlivých kategorií byl Vánoční kapr. Odměněni byli ale všichni, kteří se tohoto místního závodu zúčastnili. Po skončení závodu, který byl chvílemi opravdu napínavý, došlo i k ukončení letošní sezony. Samozřejmě nesmělo chybět ani vyhlášení výsledků a umístění závodníků. Vánočního kapra vyhráli, žákyně Karolína Benešová, žáci Tomáš Jícha, začátečníci Jakub Štěpán, nováčci Jiří Gabor, 2.ročník Šimon Beneš. Nakonec si závod všichni užili a příjemně se rozloučili v duchu Vánoc. Další trénink naše závodníky čeká až po novém roce, do kterého Vám i všem závodníkům přeji hodně štěstí a sportovních úspěchů.
Trenér rybolovné techniky Jiří Vaněček.

Foto: Společná fotografie soutěže o Vánočního kapra. (Jiří Marek)

Další články

Ve dnech 18. – 22. 12. 2017 v kanceláři MO z... Ve dnech 18. - 22. 12. 2017 bude kancelář MO ČRS Písek uzavřena!!! Děkujeme za pochopení.
Písek veze 2 zlata z Nové Cerekve – CASTING ... Dne 4. 3. 2017 v Nové Cerekvi pokračoval 3. závod Jihočeského halového poháru v rybolovné technice (casting sport). Ani zde se písečtí závodníci neztr...
Rybářský kroužek z Albrechtic n. Vlt. na rybách &#... Několik fotek z aktivity rybářského kroužku v Albrechticích nad Vltavou.
Libor Volf zakončil svou juniorskou kariéru vítěst... Dne 13. 10. 2018 se v Praze uskutečnil poslední letošní venkovní závod v rybolovné technice (casting sportu), a to Pražský pohár a Liga žen 2018. Z...

Napsat komentář

Rolovat nahoru