Close

Místní kolo Zlatá udice 2024 – Písek

Dne 6. 4. 2024 ČRS MO Písek uspořádala ve spolupráci s DDM Písek Místní kolo Zlaté udice 2024. Závodu se zúčastnili děti z rybářských kroužků. Začínalo se lovem ryb na pravém bře…

Více ZDE

Rybářské kroužky

Ve výchově mladých rybářů ČRS MO Písek dlouhodobě spolupracuje s DDM Písek, kde je pro začínající rybáře vypsáno hned několik rybářských kroužků.

Rybáři začátečníci

Pro začínající rybáře jsme připravili kroužek – Rybáři začátečníci I. II. III.

Kroužek je zaměřen na děti se zájmem o přírodu a lov ryb. V průběhu školního roku s námi děti prozkoumají tajuplný podvodní svět plný zajímavých ryb, rostlin a živočichů. Dále si s dětmi projdeme ty nejúčinnější techniky lovu ryb a projdeme si platnou legislativu lovu v ČR. V průběhu jara děti absolvují jednoduchý test rybářských znalostí a slavnostně tak získají „osvědčení o získání prvního rybářského lístku“. Rybářský kroužek je každoročně zakončen místním kolem dětské rybářské soutěže – Zlatá udice. Pro úspěšné složení zkoušky na konci roku je nutné aby členové kroužku uměli číst a psát, to znamená aby absolvovali aspoň první třídu základní školy.

VÍCE ZDE
Sportuj s námi!!!

Pro všechny děti co baví rybaření a rády by se posunuli na vyšší úroveň účastí na okresních, krajských ale i republikových soutěžích v závodním rybolovu. Nabízíme naší sportovní činnost ….

VÍCE ZDE

Nejnovější příspěvky

Děti a mládež

Share via
Copy link
Powered by Social Snap