Close

Místní kolo Zlatá udice 2024 – Písek

Dne 6. 4. 2024 ČRS MO Písek uspořádala ve spolupráci s DDM Písek Místní kolo Zlaté udice 2024. Závodu se zúčastnili děti z rybářských kroužků. Začínalo se lovem ryb na pravém bře…

Více ZDE

17.4.2017

Rakouské zlato a bronz – CASTING SPORT (rybolovná technika)

Písecký Casing sport (rybolovná technika) zahájil jarní venkovní sezonu 2017 zlatem. Dne 15. 4. 2017 se v rakouském Linci sešli závodníci ze 4 zemí světa (Česko, Rakousko, Švýcarsko, Německo), aby poprvé v tomto roce srovnali svou aktuální formu v pětiboji casting sportu. Svá záda na úvod sezóny soupeřkám ukázala Kateřina Marková, která v konkurenci světových es nenašla přemožitelku a z Lince si tak veze první letošní zlato. Na tento fantastický výkon navázala 3. místem v kategorii juniorek Benešová Karolína, pro niž to byl první mezinárodní vzácný kov do sbírky úspěchů. Výborně si také vedli další naši závodníci jmenovitě Šafářová Elen, Volf Libor, Jícha Tomáš a Včelička Oldřich. Pomyslnou tečkou za celým závodem bylo 3. místo Jiřího Marka v kategorii mužů.

Další důležitý závod naše svěřence čeká příští sobotu 22. 4. v Ústrašíně, kde proběhne Mistrovství Jihočeského územního svazu 2017 v rybolovné technice.

GP_Linz_Ergebnisse_2017

Share via
Copy link
Powered by Social Snap