Close

Místní kolo Zlatá udice 2024 – Písek

Dne 6. 4. 2024 ČRS MO Písek uspořádala ve spolupráci s DDM Písek Místní kolo Zlaté udice 2024. Závodu se zúčastnili děti z rybářských kroužků. Začínalo se lovem ryb na pravém bře…

Více ZDE

24.8.2018

Nad Švýcarskými Alpami zazářily písecké hvězdy – Rybolovná technika

Dne 18. 8. 2018 se ve švýcarských městech Grächen/St. Niklaus uskutečnilo Mezinárodní mistrovství Švýcarska 2018 v rybolovné technice (casting sportu). Do nitra Švýcarských Alp se sjeli závodníci z Německa, Rakouska, České republiky, Švédska a samozřejmě Švýcarska, aby pod nejvyššími vrcholky Evropy změřili své síly.

Z řad českých závodníků si nejlépe vedli písečtí závodníci. V juniorské karegorii české a písecké barvy zdatně hájil Libor Volf, který skvěle zhodnotil výbornou formu z uplynulého mistrovství světa a pod alpskými kopci si připsal první místo v 5 boji juniorů.

V kategorii mužů a žen poutali nemalou pozornost sourozenci Markovi. Kateřina těsným náskokem ovládla kategorii 5 boje žen a poměrně suverénním výkonem zabodovala i v celkovém 7 boji. Její bratr Jiří si nejlépe vedl v celkovém 7 boji mužů, kde v nemalé konkurenci švýcarských a švédských reprezentantů vybojoval první místo.

Gratulujeme =)

Share via
Copy link
Powered by Social Snap