Close

Místní kolo Zlatá udice 2024 – Písek

Dne 6. 4. 2024 ČRS MO Písek uspořádala ve spolupráci s DDM Písek Místní kolo Zlaté udice 2024. Závodu se zúčastnili děti z rybářských kroužků. Začínalo se lovem ryb na pravém bře…

Více ZDE

25.4.2018

Mistrovství Jihočeského územního svazu v Rybolovné technice – 2018

Fotbalový stadion v Ústrašíně nedaleko Pelhřimova hostil již tradičně Mistrovství JčÚS v rybolovné technice (casting sportu). Závodu se zúčastnili mladí začínající závodníci z jižních Čech, ale i zkušení matadoři dominující casting sportu již několik let.

Písečtí závodníci zde nemohli chybět a potvrdili svou výbornou formu z úvodu roku 2018. Kateřina Marková dominující v kategorii žen nedala soupeřkám šanci a ve své kategorii obsadila první místo. Tomáš Jícha taktéž oděn do modrého píseckého dresu nezaváhal a v nemalé konkurenci talentovaných žáků obsadil ve své kategorii první místo. Velmi dobře si dále vedla písecká děvčata: Karolína Benešová 2. místo – žákyně a Elen Šafářová 3. místo žákyně. V kategorii mužů, Jiří Marek ml. svým druhým místem jen potvrdil výbornou připravenost našich svěřenců v úvodních závodech sezóny 2018.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap