Close

Místní kolo Zlatá udice 2024 – Písek

Dne 6. 4. 2024 ČRS MO Písek uspořádala ve spolupráci s DDM Písek Místní kolo Zlaté udice 2024. Závodu se zúčastnili děti z rybářských kroužků. Začínalo se lovem ryb na pravém bře…

Více ZDE

11.9.2018

Kateřina Marková novým světovým rekordem ovládla mistrovství světa!!!!!

Ve dnech 5. – 9. září 2018 hostilo švédské přímořské město Ronneby námi dlouho očekávané Mistrovství světa dospělých v rybolovné technice nebo-li World Championship in Castingsport 2018. Výprava závodníků z České republiky čítala 6 nejlepších mužů a 3 nejlepší ženy z ČR, kteří se v rámci jarní kvalifikační přípravy probojovali právě na toto mistrovství. Mezi vyvolenými samozřejmě nemohla chybět písecká rodačka a dlouholetá reprezentantka ČR Kateřina Marková.

Čeští reprezentanti v průběhu celého mistrovství jednotlivým disciplínám Casting sportu kralovali, a dokazovali tak světu svou nadvládu v tomto sportu. Napříč disciplínami sbírali cenné kovy a tituly mistrů a mistryň světa. Asi nejvýraznější postavou české výpravy a i celého mistrovství světa byla bezesporu právě Kačka, která nedávno oslavila své 21. narozeniny. Do své obsáhlé sbírky úspěchů přidala tituly mistryně světa v disciplínách: zátěž arenberg, multi skish a zátěž dálka jednoruč, dále pak titul v celkovém pětiboji a sedmiboji žen.

Gratulujeme.

Navíc, obrovské pozdvižení vyvolal jeden z Kateřiných finálových hodů v disciplíně zátěž dálka jednoruč, který přistál ve vzdálenosti 78,64 m, což je bezmála o 3 metry dál než dosavadní světový rekord. Kačka se tak nadobro mistrovstvím světa v rybolovné technice 2018 zapsala do historie, jako držitelka světového rekordu.

Kačce i celé reprezentaci ČR gratulujeme a jsme patřičně hrdí na píseckou hvězdu zářící napříč světovým Castingsportem. ????

World Championship in Castingsport 2018_results

Share via
Copy link
Powered by Social Snap