Close

Místní kolo Zlatá udice 2024 – Písek

Dne 6. 4. 2024 ČRS MO Písek uspořádala ve spolupráci s DDM Písek Místní kolo Zlaté udice 2024. Závodu se zúčastnili děti z rybářských kroužků. Začínalo se lovem ryb na pravém bře…

Více ZDE

8.10.2018

Finále Českého poháru rybolovné techniky 2018!!!

Ve dnech 21. a 22. 9. 2018 se ve Velkých Pavlovicích uskutečnilo finále českého poháru v rybolovné technice (casting sportu). Závodníci z celé České republiky zhodnotili celoroční snažení a v kategoriích juniorek, juniorů, žen a mužů převzali čtyři nejlepší cenu za prvenství v celkovém pořadí Českého poháru 2018. Do celkových výsledků se samozřejmě promítly i výsledky sobotního klání.

Tradičně si velmi dobře v sobotním závodě vedla písecká rodačka a držitelka světového rekordu v disciplíně D5 žen – Kateřina Marková. Nejenom že suverénně ovládla sobotní závod, ale zvítězila i v celkovém pořadí Českého poháru 2018.

Závodníci z jižních Čech si již tradičně vedli v celkovém pořadí Českého poháru výborně. Za zmínku rozhodně stojí prvenství Vojtěcha Humpála a Kateřiny Roblové v kategoriích juniorů a juniorek.

Aby byl výčet čtyř nejlepších závodníků sezóny 2018 kompletní musíme zmínit celkového vítěze kategorie mužů Jana Bomberu reprezentující Moravskoslezský územní svaz.

Gratulujeme =)

Share via
Copy link
Powered by Social Snap