Close

Místní kolo Zlatá udice 2024 – Písek

Dne 6. 4. 2024 ČRS MO Písek uspořádala ve spolupráci s DDM Písek Místní kolo Zlaté udice 2024. Závodu se zúčastnili děti z rybářských kroužků. Začínalo se lovem ryb na pravém bře…

Více ZDE

3.7.2018

Česká republika hostila závod světového poháru v rybolovné technice!!!

Česká republika dne 30. 6. 2018 hostila jeden ze závodů světového poháru v rybolovné technice (casting sportu). Světová špička rybolovné techniky se sešla v Českých Budějovicích, aby změřila své síly před nadcházejícím mistrovstvím světa.

Písecká závodnice a členka reprezentace ČR Kateřina Marková si počínala poměrně suverénně a s velkým náskokem ovládla kategorii žen. Velmi dobře si vedl i její bratr Jiří Marek, který těsným rozestupem uhájil prvenství v kategorii mužů do 23 let. Z dalších českých reprezentantů zazářili již tradičně Jan Luxa (1. místo – 5 boj muži), Tomáš Spáčil (1. místo – 7 boj muži) a Kateřina Roblová (1. místo – 5 boj juniorky).

Na závěr se dá říci, že čeští reprezentanti na domácí půdě uhájili svou pozici favoritů a připsali si nemalý počet bodů do celkového hodnocení světového poháru 2018.

Gratulujeme =)

Share via
Copy link
Powered by Social Snap