Close

Místní kolo Zlatá udice 2024 – Písek

Dne 6. 4. 2024 ČRS MO Písek uspořádala ve spolupráci s DDM Písek Místní kolo Zlaté udice 2024. Závodu se zúčastnili děti z rybářských kroužků. Začínalo se lovem ryb na pravém bře…

Více ZDE

3.6.2019

Územní kolo Zlaté udice 2019 – Smetanova Lhota – Písek

Ve dnech 31. 5. – 2. 6. proběhla ve Smetanově Lhotě a v Písku dětská rybářská soutěž dětí a mládeže – Zlatá udice. Soutěž se skládá ze tří samostatných okruhů. V prvním znalostním okruhu jsou dokonale prověřeny závodníkovy teoretické znalosti v podobě testu rybářských znalostí a v poznávání ryb, rostlin a živočichů. Druhý okruh je primárně zaměřen na lov ryb. Ten probíhá ve dvou dvouhodinových kolech a závodník pomýšlející na vítězství musí v tomto intervalu zdolat co největší množství ryb (hodnotí se celková váha ulovených ryb). Třetím okruhem je rybolovná technika. Tam zase nejvíce záleží na šikovnosti a umu při ovládání rybářského nářadí při nahazování. Hodnotí se nejenom hody na přesnost, ale i hody do dálky.

Družstvo ČRS MO Písek samozřejmě nemohlo na Zlaté udici chybět a písečtí závodníci si v průběhu víkendu vedli velmi dobře. Nejlépe si z píseckého družstva vedla Karolína Benešová, která v kategorii žáků získala krásné 2. místo a vybojovala tak postup do Národního kola Zlaté udice 2019, kde doplní šestičlenné družstvo Jihočeského územního svazu. Písecké družstvo navíc v celkovém hodnocení získalo krásné 3. místo.

Gratulujeme 🙂

Share via
Copy link
Powered by Social Snap