Close

Místní kolo Zlatá udice 2024 – Písek

Dne 6. 4. 2024 ČRS MO Písek uspořádala ve spolupráci s DDM Písek Místní kolo Zlaté udice 2024. Závodu se zúčastnili děti z rybářských kroužků. Začínalo se lovem ryb na pravém bře…

Více ZDE

10.7.2019

Sourozenci Markovi obhájili vítězství na Mezinárodním mistrovství Vídně – Casting sport

Dne 6. 7. 2019 proběhlo ve Vídni Mezinárodní mistrovství Vídně a zároveň světový pohár juniorů v rybolovné technice (casting sportu). Závodu se zúčastnilo 65 závodníků a píseckým reprezentantům se zde vedlo znamenitě.

Po roce opět na stejném místě obhájila své vítězství v kategorii žen Kateřina Marková. Skvělým výkonem 492,835 b. nedala Kačka soupeřkám šanci a z Vídně si tak odváží další cenné vítězství. Na tento výborný výkon navázal i její bratr Jiří, který se grandiózním výkonem 530,130 b. v celkovém pětiboji mužů probojoval také na příčku nejvyšší. I pro Jirku toto vítězství znamenalo obhajobu prvenství z minulého roku.

Gratulujeme a doufáme že se této Písecké sourozenecké dvojici povede přinejmenším stejně dobře i na nadcházejícím Mistrovství světa dospělých v rybolovné technice (casting sportu), které se uskuteční začátkem září.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap