Close

Místní kolo Zlatá udice 2024 – Písek

Dne 6. 4. 2024 ČRS MO Písek uspořádala ve spolupráci s DDM Písek Místní kolo Zlaté udice 2024. Závodu se zúčastnili děti z rybářských kroužků. Začínalo se lovem ryb na pravém bře…

Více ZDE

2.11.2017

Podzimní výlovy MO ČRS Písek jsou u konce!!!

Členové MO ČRS Písek v průběhu září a října realizovali desítky výlovů chovných rybníků naší organizace v okolí Písku. Ryby vyprodukované v průběhu roku 2017 mířily nejčastěji do rybářských revírů (Otava 1, Otava 2 a Blanice Vodňanská 1). Nejčastěji se jednalo o kapra obecného velikosti 40 až 50 cm, který je v našich končinách velmi oblíbenou rybou. Další rybí produkce v podobě: jelce tlouště, podoustve říční, bolena dravého, candáta obecného atd. mířila nejen do píseckých vod, ale i do dalších jihočeských revírů v rámci krajského zarybňování rybářských revírů. Některé rybníky nás velmi mile překvapily svou produkcí. Všechny naše revíry byly zarybněny dostatečně a nad plán. Podrobnosti a konkrétní čísla o zarybnění našich revírů v roce 2017 se můžete dozvědět na členské schůzi místní organizace. (Termín a místo konání členské schůze bude publikován v průběhu jara 2018 zde u nás na webu.)

Poděkování patří všem členům, kteří se dobrovolně nebo v rámci plnění brigádnických povinností účastnili podzimních výlovů naší MO, ale i hospodářům kteří v průběhu roku pečovali o jednotlivá rybochovná zařízení.

Děkujeme

Podzimní výlovy MO ČRS Písek ve fotografiích:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap