Close

Místní kolo Zlatá udice 2024 – Písek

Dne 6. 4. 2024 ČRS MO Písek uspořádala ve spolupráci s DDM Písek Místní kolo Zlaté udice 2024. Závodu se zúčastnili děti z rybářských kroužků. Začínalo se lovem ryb na pravém bře…

Více ZDE

15.5.2018

Písecké družstvo ovládlo Územní kolo Zlaté udice 2018

Ve dnech 11. – 13. 5. 2018 ve Smetanově Lhotě a v Písku proběhlo územní kolo dětské rybářské soutěže Zlatá udice 2018. Mladí rybáři zde otestovali své rybářské vědomosti formou teoretického testu, poznáváním ryb, rostlin a živočichů žijících kolem našich vod. Dále na ně čekala zkouška v podobě lovu ryb udicí, kde nejvíce záleží na váze ulovených ryb během dvouhodinového závodu. Závěrečnou disciplínou byla rybolovná technika, kde jsou nejvíce prověřeny závodníkovy schopnosti a dovednosti manipulace s rybářským náčiním při nahazování.

Vítězné družstvo ČRS MO Písek ve složení: Jakub Štěpán, Karolína Benešová, Kryštof Moroz, Tomáš Jícha, Elen Šafářová a Libor Volf nedalo soupeřům šanci a po mnohaletém čekání na triumf zvítězilo. Navíc tři členové této vítězné sestavy postoupili dále a ve dnech 15. – 17. června budou v severočeské Bílině reprezentovat Jihočeský územní svaz na Národním kole zlaté udice 2018. Jmenovitě (J. Štěpán, K. Benešová a L. Volf).

Nezbývá, než závodníkům z ČRS MO Písek pogratulovat a popřát družstvu JčÚS co nejvíce úspěchů na Národním kole zlaté udice 2018.

Držíme palce 🙂

výsledky-Zlatá-Udice-UK-2018
Share via
Copy link
Powered by Social Snap