Close

Místní kolo Zlatá udice 2024 – Písek

Dne 6. 4. 2024 ČRS MO Písek uspořádala ve spolupráci s DDM Písek Místní kolo Zlaté udice 2024. Závodu se zúčastnili děti z rybářských kroužků. Začínalo se lovem ryb na pravém bře…

Více ZDE

19.2.2018

Ohlédnutí za rybářským veletrhem For Fishing 2018 – Casting sport

Ve dnech 15. – 18. 2. 2018 se na pražském výstavišti PVA uskutečnil 9. ročník rybářského veletrhu For Fishing 2018. Veletrhu se účastnilo spoustu rybářských vystavovatelů a několik českých i světových celebrit působících v rybářském odvětví. Jednou z nich bezesporu byla i písecká Kateřina Marková, která na stánku Casting sportu (rybolovné techniky) nemohla chybět. Účastníci veletrhu si v rámci jejího stánku mohli vyzkoušet několik hodů na přesnost, případně se pak mohli kochat Kateřiny umem dokonalého ovládání rybářského nářadí při nahazování na přesnost. Dále Kateřina na veletrhu převzala ocenění nejlepšího sportovce v rámci ČRS, kterým jsou odměňováni všichni úspěšní medailisté z MS za uplynulý rok.

Kateřina Marková

„Chtěla bych poděkovat všem účastníkům veletrhu For Fishing 2018, kteří se přišli podívat, vyfotit se a vyzkoušeli si rybolovnou techniku (casting sport). Jsem ráda že jsem mohla tento sport více zprostředkovat široké rybářské veřejnosti. Cítím z vaší strany obrovskou podporu a podobné akce mě neskutečně nabíjejí k dalšímu závodění a překonávání sama sebe. Velké poděkování dále patří pořadatelům veletrhu, kteří mi umožnili zde Casting sport prezentovat. Děkuji 🙂 ”

Share via
Copy link
Powered by Social Snap