Close

Místní kolo Zlatá udice 2024 – Písek

Dne 6. 4. 2024 ČRS MO Písek uspořádala ve spolupráci s DDM Písek Místní kolo Zlaté udice 2024. Závodu se zúčastnili děti z rybářských kroužků. Začínalo se lovem ryb na pravém bře…

Více ZDE

4.12.2018

Ohlédnutí za Čertovským halovým pohárem v rybolovné technice 1. 12. 2018!!!

V sobotu 1. 12. 2018 se na ZŠ. E. Beneše v Písku uskutečnil tradiční prosincový halový závod v rybolovné technice (casting sportu) neboli Čertovský halový pohár. Závodu se i přes sobotní nepřízeň počasí zúčastnilo 54 závodníků a o konkurenci tedy nebyla nouze.

Nejlépe písecké barvy na domácí půdě reprezentovali Benešová Karolína (žákyně), Procházková Šárka (ml. žákyně) a Jícha Tomáš (žáci), všichni jmenovaní ve svých kategoriích získali shodně 2. místa. Dále v kategorii ml. žáků vybojoval 3. místo Kalábek Pavel. Skvělým comebackem se navíc blýskl Doubek Jiří, který po bezmála 20 letech oprášil svůj prut a v nemalé konkurenci dospělých závodníků obsadil taktéž skvělé 3. místo. (Výsledkovou listinu závodu jste mohli v průběhu sobotního dopoledne sledovat Live na našich webových stránkách)

Gratulujeme 😉

Na závěr za pořadatele musím poděkovat ZŠ. E. Beneše za pronájem prostor, dále pak DDM Písek za zapůjčení vybavení, ale hlavně všem rozhodčím, kteří se závodu zúčastnili a výrazně tak pomohli v jeho realizaci.

Děkujeme 🙂

Čertovský halový pohár v RT 1. 12. 2018 – Písek – výsledková listina

Share via
Copy link
Powered by Social Snap