Close

Místní kolo Zlatá udice 2024 – Písek

Dne 6. 4. 2024 ČRS MO Písek uspořádala ve spolupráci s DDM Písek Místní kolo Zlaté udice 2024. Závodu se zúčastnili děti z rybářských kroužků. Začínalo se lovem ryb na pravém bře…

Více ZDE

26.4.2023

Mistrovství Jihočeského územniho svazu v RT

V sobotu 22. dubna se v obci Ústrašín uskutečnilo mistrovství Jihočeského územniho svazu v rybolovné technice (casting sport). Rybolovná technika je sportovní disciplína, která spočívá v přesném házení zátěží na cíl nebo do dálky. Tento sport vychází z potřeby rybáře zasáhnout cíl nebo dohodit co nejdále.

Za ČRS MO Písek se závodu zúčastnilo devět závodníků, kteří soutěžili v různých kategoriích podle věku a pohlaví. Všichni si vedli velmi dobře a dosáhli několika úspěchů.

V kategorii mladších žákyň zvítězila Markéta Marková. Individuálně si nejlépe vedla v disciplíně zátěž arenberg, kde naházela 72 bodů.

V kategorii mladších žáků se umístil na prvním místě Šimon Beneš, který exceloval v disciplínách arenberg 78 bodů a zátěž skish 60 bodů.

Mezi začínajícími závodníky zazářil Jindřich Vaňata, který se poprvé zúčastnil krajského mistrovství a hned si vybojoval stříbrnou medaili. Ukázal svůj talent a nadšení pro tento sport.

Velmi dobře si také vedli ti nejzkušenější. Kategorii žen ovládla Karolína Benešová, která celkově získala 398 bodů. Na její fantastický výkon navázal nejlepším výsledkem sobotního dne 523 bodů Jiří Marek a zvítězil v kategorii mužů.

Poděkování patří i ostatním členům týmu družstva ČRS MO Písek, kteří se snažili podat co nejlepší výkon a reprezentovat svou organizaci. Děkujeme také trenérům, rodičům a pořadatelům za podporu a pohostinnost.

Gratulujeme všem medailistům a přejeme jim hodně úspěchů v dalších závodech!