Close

11.6.2019

Mistrovství ČR juniorů a žáků 2019 – rybolovná technika (CASTING SPORT)

Ve dnech 7. a 8. 6. 2019 proběhlo v Havířově Mistrovství České republiky juniorů a žáků v rybolovné technice (casting sportu). Závodu se zúčastnilo 65 závodníků a závodnic pro které tento závod byl absolutním vrcholem sezóny. Z píseckých závodníků se mistrovství zúčastnili: Karolína Benešová, Jícha Tomáš a Včelička Oldřich. Nejlépe z této trojice si vedla bezpochyby Benešová Karolína, která nejvíce zazářila v disciplíně zátěž skish, kde nedala soupeřkám šanci a v napjatém finále vybojovala zlatou medaili a titul mistryně České republiky pro rok 2019. Dále v průběhu závodu z individuálních disciplín přidala ještě další dvě stříbrné medaile. Karolína byla navíc součástí dvoučlenného družstva JčÚS, které si v celkovém pořadí také připsalo krásné druhé místo. Velmi dobrým výkonem se v sobotním závodě blýskl také další písecký reprezentant Jícha Tomáš. Ten předvedl svůj um hlavně v celkovém pětiboji juniorů a vybojoval bronz. Tomáš také doplnil čtyřčlenné chlapecké družstvo juniorů, které nedalo ostatním soupeřům šanci a obsadilo v této prestižní kategorii první místo.

Gratulujeme a doufáme v podobné medailové žně i do budoucna.