Close

Místní kolo Zlatá udice 2024 – Písek

Dne 6. 4. 2024 ČRS MO Písek uspořádala ve spolupráci s DDM Písek Místní kolo Zlaté udice 2024. Závodu se zúčastnili děti z rybářských kroužků. Začínalo se lovem ryb na pravém bře…

Více ZDE

13.6.2018

Mistrovství České republiky juniorů a žáků v rybolovné technice 2018

Ve dnech 8. – 10. 6. 2018 proběhlo v Bohumíně nedaleko Ostravy Mistrovství ČR juniorů a žáků v rybolovné technice (casting sportu). Výpravu závodníků z jižních Čech doplnilo i 5 píseckých vyznavačů casting sportu, kteří se v tvrdé celorepublikové konkurenci neztratili.

Velmi dobře si v kategorii žákyň vedla Karolína Benešová, která v individuálních disciplínách ukořistila jednu zlatou a jednu stříbrnou medaili. V kategorii žáků písecké barvy hájil Tomáš Jícha, který v průběhu mistrovství získal dvě stříbrné medaile z individuálních disciplín a celkové 3. místo v pětiboji žáků. Dalším velmi dobrým výkonem se blýskl Libor Volf (člen čtyřčlenného družstva JčÚS), který si domů na svém krku přivezl 2 zlaté medaile.

V kategorii družstev Jihočeský ÚS naprosto dominoval a jihočeské juniorky a junioři si domů přivezli sadu zlatých medailí za celkové vítězství.

Pomyslnou třešničkou na dortu celého mistrovství bylo oznámení devítičlenné reprezentace ČR pro nadcházející Mistrovství světa juniorů 2018. My můžeme s hrdostí pogratulovat našemu svěřenci Liboru Volfovi, který se prázdninového MS v Polsku zúčastní.

Gratulujeme ????

Výsledková listina – Mistrovství ČR juniorů a žáků

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap