Close

Místní kolo Zlatá udice 2024 – Písek

Dne 6. 4. 2024 ČRS MO Písek uspořádala ve spolupráci s DDM Písek Místní kolo Zlaté udice 2024. Závodu se zúčastnili děti z rybářských kroužků. Začínalo se lovem ryb na pravém bře…

Více ZDE

22.11.2018

Halový závod v rybolovné technice – Kdyně 18. 11. 2018

V úvodu halové sezony 2018/19 mladí začínající sportovci rybolovné techniky (casting sportu) zavítali na západ Čech, aby zde poměřili svou aktuální formu a oslavili 70. výročí rybářského spolku ve Kdyni.

Nejlépe si z píseckých závodníků vedli ti nejstarší a nejzkušenější. Prvenství v kategorii žákyň vybojovala Karolína Benešová, která perfektně zhodnotila své dosavadní zkušenosti a ve své kategorii absolutně dominovala. Nejlepším výkonem nedělního závodu se v juniorské kategorii blýskl juniorský reprezentant ČR Libor Volf, který tímto brilantním výsledkem oslavil své další prvenství. Velmi dobře si vedli i ostatní písečtí závodníci (Beneš Šimon – ml. žáci 3. místo, Procházková Šárka – ml. žákyně 3. místo).

Všem vítězům gratulujeme a přejeme podobně dobré výsledky i v nadcházejících závodech.

Na závěr bychom rádi pogratulovali ještě ČRS MO Kdyně k oslavě významného výročí 70 let od založení jejího rybářského spolku a zároveň děkujeme za vzorně uspořádaný halový závod v rybolovné technice.

Výsledková listina – halový závod Kdyně 18. 11. 2018

Share via
Copy link
Powered by Social Snap