Close

Místní kolo Zlatá udice 2024 – Písek

Dne 6. 4. 2024 ČRS MO Písek uspořádala ve spolupráci s DDM Písek Místní kolo Zlaté udice 2024. Závodu se zúčastnili děti z rybářských kroužků. Začínalo se lovem ryb na pravém bře…

Více ZDE

21.11.2016

Halový závod v RT Písek + foto

Dne 19. 11. 2016 se v Jihočeském Písku konal již tradiční podzimní halový závod v Rybolovné technice (Casting sport). Závodu se zúčastnili nejen závodníci z České republiky ale také Rakouska a Švýcarska. Závodilo se v sedmi kategoriích, začínaje od mladších žáků a žákyň a konče kategorií dospělí, mezi kterými nechyběli ani největší esa světového Castingu. Další velmi sledovanou kategorií byla kategorie Družstev kde na stupínek nejvyšší vystoupalo družstvo ze Žirovnice následované domácím Pískem a družstvem z Českých Budějovic (družstva tvořena dětmi a mládeží do 18-ti let). Jednotlivé kategorii ovládly: Luxa Jakub (ml. žáci), Benešová Karolína (ml. žákyně), Humpál Vojtěch (žáci), Bílková Kateřina (žákyně), Calta Václav (junioři), Hlaváč Filip (dospělí) a speciální kategorii (multi) kde se hází na cíl prutem, který je osazen tzv. multiplikátorem (druh navijáku) ovládl opět Hlaváč Filip.

Závod proběhl za podpory MO ČRS Písek, Jihočeského ÚS, Domu dětí a mládeže Písek a internetovému obchodu splávek.cz který na tuto akci věnoval věcné ceny. Poděkování patří také všem rozhodčím a realizačnímu týmu.

Všem vítězům gratulujeme a těšíme se na další závody.

Výsledková listina HZ v RT 19. 11. 2016 Písek

Kompletní fotogalerie

splavek-logo
logocolor

jcus-logo

Napsat komentář

Share via
Copy link
Powered by Social Snap