Close

Místní kolo Zlatá udice 2024 – Písek

Dne 6. 4. 2024 ČRS MO Písek uspořádala ve spolupráci s DDM Písek Místní kolo Zlaté udice 2024. Závodu se zúčastnili děti z rybářských kroužků. Začínalo se lovem ryb na pravém bře…

Více ZDE

18.3.2019

Finále jihočeského halového poháru v Rybolovné technice – Prachatice 16. 3. 2019

ČRS MO Písek

V sobotu 16. 3. 2019 proběhl v Prachaticích poslední závod Jihočeského halového poháru 2019 v rybolovné technice (casting sportu). Celý pohár je složen ze čtyř halových závodů (Borovany, Písek, Pelhřimov, Prachatice) a zaměřuje se hlavně na individuální výkony mladých nadějných sportovců věnujících se právě rybolovné technice.

Písečtí závodníci si v závěrečném závodě JHP 2019 vedli velmi dobře a domů si tak přivážejí spoustu skvělých výkonů. Jedním z nich byl bezpochyby sobotní výsledek Karolíny Benešové (354 b.), která suverénně ovládla kategorii žákyň. Zároveň si vedla nejlépe v celkovém pořadí již zmíněného Jihočeského halového poháru 2019. Další velmi dobrý výsledek v sobotu předvedl její mladší bráška Šimon Beneš, který zúročil celoroční trénink a v kategorii ml. žáků vybojoval 3. místo.

Jedním z nejzajímavějších sobotních soubojů byla bezesporu bitva o první místo v hvězdně nabité kategorii dospělých. Prvních pět nejlepších závodníků si minimálně v jedné ze čtyř disciplín halového závodu připsalo plný počet bodů! (100 b.) O konečném pořadí se však rozhodlo až v závěrečné disciplíně (zátěž skish), kde lepší psychickou připravenost prokázal Josef Luxa (398 b.) – Č. Budějovice. Josef uhájil prvenství před dravým píseckým závodníkem a nováčkem v kategorii dospělých, Liborem Volfem (393 b.) – Písek. S třetím místem se pak musel spokojit další písecký závodník Jiří Marek ml. (392 b.), který za svým týmovým kolegou zaostal o pouhý jeden bod.

(maximální bodový součet halového závodu v rybolovné technice je 400 b. !!!!!)

Finále Jihočeského halového poháru v Prachaticích bylo posledním jarním halovým závodem rybolovné techniky 2019. Všem vítězům gratulujeme a v nadcházející venkovní sezóně přejeme všem sportovcům co nejvíce úspěchů.

Finále Jih.hal.závodu v RT Prachatice – základní

Jihočeský halový pohár 2019 final

Share via
Copy link
Powered by Social Snap