Close

Místní kolo Zlatá udice 2024 – Písek

Dne 6. 4. 2024 ČRS MO Písek uspořádala ve spolupráci s DDM Písek Místní kolo Zlaté udice 2024. Závodu se zúčastnili děti z rybářských kroužků. Začínalo se lovem ryb na pravém bře…

Více ZDE

19.3.2018

Finále Jihočeského halového poháru v RT – Prachatice

V sobotu 17. 3. 2018 proběhl v Prachaticích poslední závod Jihočeského halového poháru 2018 v rybolovné technice (casting sportu). Celý pohár, který je složen ze čtyř halových závodů (Borovany, Písek, Pelhřimov, Prachatice) je zaměřen hlavně na individuální výkony mladých nadějných sportovců věnujících se právě rybolovné technice.

Z píseckých závodníků si v celkovém pořadí Jihočeského halového poháru 2018 vedla nejlépe Karolína Benešová (žákyně), která nedala soupeřkám šanci a ovládla všechny čtyři halové závody. Dalšími úspěšnými píseckými závodníky v celkovém pořadí JHP 2018 byli Jícha Tomáš (žáci) a Kalábek Pavel (ml. žáci), kteří brali shodně ve svých kategoriích 3. místo.

Poděkování za skvělé výkony rozhodně patří i ostatním píseckým závodníkům, kteří se v rámci Jihočeského halového poháru 2018 na stupně vítězů nedostali, ale již nyní trénují a pracují na dalších budoucích píseckých medailových žních.

Halový závod v RT 17.3.2018 Prachatice – výsledková listina

 

 

 

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap